HiFu – Lifting bez skalpela

HIFU – High Intensity Focused Ultrasound/ wysoko skoncentrowana wiązka fal dźwiękowych o wysokiej częstotliwości i dużym zasięgu. Zabieg przynoszący od 20 lat przełomowe osiągnięcia w medycynie (onkologia), obecnie jeden z najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej.

Skoncentrowana wiązka skupia się na określonej głębokości, doprowadzając do ruchu i tarcia komórek, generując ciepło (70℃), czego efektem jest przegrzanie, a wręcz kontrolowane mikro poparzenie wewnątrztkankowe (termokoagulacja – max. do 1mm).

Skutkiem procesu jest w uruchomienie intensywnych procesów przebudowy i regeneracji, bez ryzyka uszkodzenia powierzchni skóry. Włókna kolagenowe natychmiastowo ulegają skróceniu, dlatego też pierwsze widoczne efekty remodelingu uzyskuje się już po pierwszym zabiegu (zależne od początkowego stanu skóry). Efekt końcowy całkowitego zagęszczenia skóry przychodzi w ciągu kolejnych miesięcy, maksymalnie do ½ roku, utrzymując się nawet do 2 lat.

Efektem zabiegu jest: bezinwazyjny lifting, regeneracja skóry, zmniejszenie wiotkości – zagęszczenie skóry, ujędrnienie i ujednolicenie, wyostrzenie konturu twarzy, zmniejszenie porów, redukcja zmarszczek, a także zmniejszenie nagromadzonej tkanki tłuszczowej z jednoczesną poprawą wiotkości, w tym rozstępów, także po dużej utracie masy ciała /po ciąży. Zabieg jest raczej komfortowy, wyczuwalne są impulsy, przypominające ukłucia, których intensywność zależna jest od mocy użytej fali. Brak okresu rekonwalescencji. Schemat: od zabiegu 1-razowego, po 1-3, w odstępie 3-6 miesięcy.

Zalecenia po zabiegu:

Przeciwwskazania:

Opinie Klientów

Cennik - HiFu

Usługa Cena
Powieka górna
350 zł
Powieka dolna
350 zł
Kurze łapki
250 zł
Oko - 3 strefy
700 zł
Owal + podbródek
1500 zł
Lip lift
300 zł
Szyja
700 zł
Dekolt
800 zł
Szyja + dekolt
1300 zł
Ciało
2500 zł
* Korekta do 4 miesięcy
ok. 30% ceny
Copyright © 2021 | izabelacytrowska.pl
Powered by MGmedia Digital Marketing
Umów się przez SMS
+48 504 133 608
Umów się przez SMS
Przewiń do góry