HiFu – Lifting bez skalpela

HIFU – High Intensity Focused Ultrasound/ wysoko skoncentrowana wiązka fal dźwiękowych o wysokiej częstotliwości i dużym zasięgu. Zabieg przynoszący od 20 lat przełomowe osiągnięcia w medycynie (onkologia), obecnie jeden z najskuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej.

Skoncentrowana wiązka skupia się na określonej głębokości, doprowadzając do ruchu i tarcia komórek, generując ciepło (70℃), czego efektem jest przegrzanie, a wręcz kontrolowane mikro poparzenie wewnątrztkankowe (termokoagulacja – max. do 1mm).

Skutkiem procesu jest w uruchomienie intensywnych procesów przebudowy i regeneracji, bez ryzyka uszkodzenia powierzchni skóry. Włókna kolagenowe natychmiastowo ulegają skróceniu, dlatego też pierwsze widoczne efekty remodelingu uzyskuje się już po pierwszym zabiegu (zależne od początkowego stanu skóry). Efekt końcowy całkowitego zagęszczenia skóry przychodzi w ciągu kolejnych miesięcy, maksymalnie do ½ roku, utrzymując się nawet do 2 lat.

Efektem zabiegu jest: bezinwazyjny lifting, regeneracja skóry, zmniejszenie wiotkości – zagęszczenie skóry, ujędrnienie i ujednolicenie, wyostrzenie konturu twarzy, zmniejszenie porów, redukcja zmarszczek, a także zmniejszenie nagromadzonej tkanki tłuszczowej z jednoczesną poprawą wiotkości, w tym rozstępów, także po dużej utracie masy ciała /po ciąży. Zabieg jest raczej komfortowy, wyczuwalne są impulsy, przypominające ukłucia, których intensywność zależna jest od mocy użytej fali. Brak okresu rekonwalescencji. Schemat: od zabiegu 1-razowego, po 1-3, w odstępie 3-6 miesięcy.

Zalecenia po zabiegu:

Przeciwwskazania:

Opinie Klientów

Natalia Jozefczak
Natalia Jozefczak
2021-03-04
Pełen profesjonalizm. Wyjątkowa kobieta z ogromną pasją do swojej pracy❤️. Miałam przyjemność być u Pani Izabeli na kursie z makijażu permanentnego brwi jako modelka i naprawdę polecam, przesympatyczna kobietka. Przyjemna atmosfera i piękny efekt nowych brwi ❤️ Natalia Wozniczak. Pozdrawiam ????????
Gabriela Szykulska
Gabriela Szykulska
2021-03-03
Przesympatyczna kobieta! Profesjonalizm to jej atut???? Wchodzisz do salonu i czujesz że jesteś we właściwym miejscu ???? podejście do człowieka i doświadczenie to największe zalety p.Izy ???? polecam z całego ❤????
Sara Piechnik
Sara Piechnik
2021-03-02
Pani Iza jest profesjonalistką, a jej prace są na najwyższym poziomie. Będąc kobietą chorującą na łysienie plackowate, wyszłam zupełnie odmieniona - PEWNA SIEBIE I PIĘKNA! Nigdy w życiu nie spotkałam tak ciepłej i wspaniałej oraz BEZINTERESOWNEJ kobiety! Polecam z całego serca! A kobiety cierpiące na to samo co ja, tym bardziej powinny trafić pod rękę Pani Izy.
Joanna Markowska
Joanna Markowska
2021-03-01
Profesjonalna, dokladna i znająca się na rzeczy...jezdze tam od dawna i zawsze jestem zadowolona. Niesamowita kobieta z fantastycznym podejsciem do klienta ????Polecam kazdemu ????????????
Paulina Szymkowiak
Paulina Szymkowiak
2021-02-22
Pełen profesjonalizm i wspaniale podejscie do klienta. Pieknie i naturalnie. Wprawna ręka i precyzja. Nie moglam trafic lepiej! Warto poczekac nawet kilka miesiecy. Na pewno skorzystam z uslug i umiejetnosci Pani Izabeli jeszcze niejeden raz. Polecam serdecznie
Joanna N.
Joanna N.
2021-02-14
Super
Karolina Rajek
Karolina Rajek
2020-12-10
Cudowna osoba, wspaniałe miejsce

Cennik - HiFu Poznań

Usługa Cena
Powieka górna
350 zł
Powieka dolna
350 zł
Kurze łapki
250 zł
Oko - 3 strefy
700 zł
Owal + podbródek
1500 zł
Lip lift
300 zł
Szyja
700 zł
Dekolt
800 zł
Szyja + dekolt
1300 zł
Ciało
2500 zł
* Korekta do 4 miesięcy
ok. 30% ceny
Copyright © 2021 | izabelacytrowska.pl
Powered by MGmedia Digital Marketing
Umów się przez SMS
+48 792 760 319
Umów się przez SMS
Przewiń do góry