Makijaż permanentny

TRWAŁE PIĘKNO

Moja zasadą, którą się kieruje jest wydobycie i podkreślenie naturalnego piękna. Dbam aby makijaż permanentny wykonany przeze mnie był subtelny, dostosowany do danego typu urody a efekt maksymalnie zbliżony do naturalnego. Do każdego Klienta podchodzę w sposób indywidualny wykreślając rysunek wstępny według ustalonych zasad symetrii i klasycznych kanonów piękna. Nie zmieniam urody, jedynie ją podkreślam korygując asymetrię i wydobywając to co najpiękniejsze.

Używam jedynie certyfikowanych pigmentów oraz sterylnego sprzętu jednorazowego użytku. Z ogromną satysfakcją mogę stwierdzić, że klientki doceniają to co robię gdyż 90% z nich wracają od lat często z córkami i mamami.

Makijaż Permanentny – Poznań

Makijaż permanentny to wysoce specjalistyczny zabieg kosmetyczny, polegający na czasowym wprowadzeniu pigmentu pod naskórek w celu podkreślenia kształtu i koloru ust, oczu oraz brwi. W przypadku brwi jest to wyregulowanie ich położenia, nadanie idealnego kształtu wraz z odpowiednim kolorem. Brwi są tak ważne dla twarzy jak rama obrazu. Efekty zmian są spektakularne. W przypadku oczu najczęściej jest to wykonanie kreski na dolnej i/lub górnej powiece, klasycznej lub cieniowanej. W przypadku ust jest to ich uwydatnienie, skorygowanie asymetrii i kształtu oraz nadanie nowego, świeżego odcienia koloru. Profesjonalny makijaż permanentny nie tylko podkreśla walory kobiecej urody, ale także doskonale maskuje niedoskonałości, m.in. tuszując defekty skóry, takie jak blizny, przebarwienia, czy plamy pigmentacyjne. Co bardzo ważne makijaż trwały pomaga pozwala odzyskać pewność siebie i naturalny wygląd osobom, które z przyczyn zdrowotnych utraciły włoski brwi lub rzęsy..

Piękno ma moc – wykorzystaj ją.

Uwaga

Proszę o odstawienie na miesiąc przed zabiegiem makijażu permanentnego wszelkich odżywek do rzęs i brwi oraz w przypadku przebytej kiedykolwiek opryszczki o bezwzglednie poinformowanie mnie o tym celem ustalenia zaleceń przedzabiegowych.

Przykładowe realizacje

Opinie Klientów

Cennik - Makijaż Permanentny

Usługa Cena
(dot. dwóch spotkań)
Brwi - metoda autorska (metody do ustalenia na miejscu podczas wywiadu)
1500 zł
Usta - kontur z cieniowaniem lub całym wypełnieniem
1500 zł
Kreska górna - liner lub cieniowana
1000 zł
Kreska dolna
500 zł
komplet kresek
1200 zł

Informacje dodatkowe

Proszę o nieużywanie odżywek do rzęs ponad miesiąc przed pigmentacją kresek oraz usunięcie sztucznych rzęs.

Proszę o przyjmowanie Heviranu 800 ml na dobę w przypadku wykonania makijażu ust jeśli jest wirus opryszczki.

Cena obejmuje wykonanie makijażu + jedną korektę po 28 dniach do 3 miesięcy (o ile jest konieczność)

Odświeżenie do roku po uprzedniej pigmentacji wykonanej przeze mnie 50% ceny, od roku do dwóch lat 70% bez dodatkowej korekty

Copyright © 2021 | izabelacytrowska.pl
Powered by MGmedia Digital Marketing
Umów się przez SMS
+48 792 760 319
Umów się przez SMS
Przewiń do góry