Microblading brwi

REKONSTRUKCJA / UZUPEŁNIANIE BRWI METODĄ PIÓRKOWĄ

MICROBLADING, czyli rekonstrukcja brwi metodą piórkową to manualna technika makijażu permanentnego brwi, która gwarantuje maksymalnie naturalne efekty. Metoda bardzo szybko zdobywa ogromną popularność na całym świecie.

Microblading, nazywany także metodą piórkową lub techniką japońską, to manualna metoda makijażu permanentnego brwi wykorzystywana w Azji od setek lat. Zgodnie z filozofią Dalekiego Wschodu najważniejsza jest precyzja i wewnętrzna dyscyplina, która umożliwia perfekcyjne wykonanie każdej czynności.

Precyzja procesu

W przypadku makijażu permanentnego jest to szczególnie ważne, ponieważ tylko doświadczenie, opanowanie i dokładność pozwala narysować za pomocą piórka włoski, które doskonale imitują naturalne brwi.

Dziś metodę odkryto na nowo i udoskonalono pod względem technologicznym, aby zapewniać idealny kształt brwi oraz pożądaną trwałość makijażu permanentnego.

Microblading to metoda makijażu permanentnego dedykowana Klientkom, którym zależy na maksymalnie naturalnym efekcie rekonstrukcji lub uzupełnienia brwi.

Zabieg dedykowany jest w związku z tym osobom, które chcą:

  • cieszyć się idealnie regularnymi brwiami
  • poprawić niedoskonałości i uzupełnić braki włosków w linii brwi
  • odtworzyć/uzupełnić brwi po przebytej chorobie

Zabieg rekonstrukcji brwi

Podczas konsultacji przeprowadza się szczegółowy wywiad, aby zdefiniować ewentualne przeciwwskazania, wykonać wstępny rysunek brwi oraz ustalić szczegóły dotyczące, m.in. kształtu brwi oraz koloru pigmentu.

Sam zabieg wykonywany jest w znieczuleniu za pomocą sterylnych igieł i piórka (pen do microbladingu) znacznie cieńszych niż igła w przypadku tradycyjnego makijażu permanentnego.

Atestowany pigment aplikowany jest ręcznie, przy użyciu nacisku wykonuje się delikatne nacięcia, w które aplikuje się barwnik.

Przykładowe realizacje

Opinie Klientów

Natalia Jozefczak
Natalia Jozefczak
2021-03-04
Pełen profesjonalizm. Wyjątkowa kobieta z ogromną pasją do swojej pracy❤️. Miałam przyjemność być u Pani Izabeli na kursie z makijażu permanentnego brwi jako modelka i naprawdę polecam, przesympatyczna kobietka. Przyjemna atmosfera i piękny efekt nowych brwi ❤️ Natalia Wozniczak. Pozdrawiam ????????
Gabriela Szykulska
Gabriela Szykulska
2021-03-03
Przesympatyczna kobieta! Profesjonalizm to jej atut???? Wchodzisz do salonu i czujesz że jesteś we właściwym miejscu ???? podejście do człowieka i doświadczenie to największe zalety p.Izy ???? polecam z całego ❤????
Sara Piechnik
Sara Piechnik
2021-03-02
Pani Iza jest profesjonalistką, a jej prace są na najwyższym poziomie. Będąc kobietą chorującą na łysienie plackowate, wyszłam zupełnie odmieniona - PEWNA SIEBIE I PIĘKNA! Nigdy w życiu nie spotkałam tak ciepłej i wspaniałej oraz BEZINTERESOWNEJ kobiety! Polecam z całego serca! A kobiety cierpiące na to samo co ja, tym bardziej powinny trafić pod rękę Pani Izy.
Joanna Markowska
Joanna Markowska
2021-03-01
Profesjonalna, dokladna i znająca się na rzeczy...jezdze tam od dawna i zawsze jestem zadowolona. Niesamowita kobieta z fantastycznym podejsciem do klienta ????Polecam kazdemu ????????????
Paulina Szymkowiak
Paulina Szymkowiak
2021-02-22
Pełen profesjonalizm i wspaniale podejscie do klienta. Pieknie i naturalnie. Wprawna ręka i precyzja. Nie moglam trafic lepiej! Warto poczekac nawet kilka miesiecy. Na pewno skorzystam z uslug i umiejetnosci Pani Izabeli jeszcze niejeden raz. Polecam serdecznie
Joanna N.
Joanna N.
2021-02-14
Super
Karolina Rajek
Karolina Rajek
2020-12-10
Cudowna osoba, wspaniałe miejsce

Cennik - Zabieg Nd Yag Q-Swich

Copyright © 2021 | izabelacytrowska.pl
Powered by MGmedia Digital Marketing
Umów się przez SMS
+48 792 760 319
Umów się przez SMS
Umów się przez SMS
+48 792 760 319
Umów się przez SMS
Przewiń do góry