Laserowe zamykanie zmian naczynkowych

Celem dla lasera naczyniowego jest oksyhemoglobina, czyli barwnik zawarty w krwinkach czerwonych. Podczas zabiegu energia świetlna lasera jest pochłaniana przez krwinki, zamieniana na ciepło (fototermoliza), które przenoszone jest przez światło naczyń. Doprowadza to do odparowania wody z krwi w uszkodzonym naczyniu (elektrokoagulacja) i jego zamknięcia. Po czasie uszkodzona ściana naczyń jest wchłaniana przez organizm. Pojedyncze naczynka można usunąć podczas 1 zabiegu, bardziej rozległe zmiany mogą wymagać większej ilości zabiegów, powtarzanych co kilka tygodni.
Do całkowitego wchłonięcia naczynek nie dochodzi natychmiastowo po zabiegu, jest to proces. Należy odczekać około 8-12 tygodni, a w przypadku naczynek żylnych na twarzy – około 2 tygodni. Po upływie tego czasu większość naczynek znika całkowicie, a pozostałe stają się znacznie jaśniejsza.

Jesteś już po zabiegu? Pamiętaj aby:

Przeciwwskazania:

Opinie Klientów

Natalia Jozefczak
Natalia Jozefczak
2021-03-04
Pełen profesjonalizm. Wyjątkowa kobieta z ogromną pasją do swojej pracy❤️. Miałam przyjemność być u Pani Izabeli na kursie z makijażu permanentnego brwi jako modelka i naprawdę polecam, przesympatyczna kobietka. Przyjemna atmosfera i piękny efekt nowych brwi ❤️ Natalia Wozniczak. Pozdrawiam ????????
Gabriela Szykulska
Gabriela Szykulska
2021-03-03
Przesympatyczna kobieta! Profesjonalizm to jej atut???? Wchodzisz do salonu i czujesz że jesteś we właściwym miejscu ???? podejście do człowieka i doświadczenie to największe zalety p.Izy ???? polecam z całego ❤????
Sara Piechnik
Sara Piechnik
2021-03-02
Pani Iza jest profesjonalistką, a jej prace są na najwyższym poziomie. Będąc kobietą chorującą na łysienie plackowate, wyszłam zupełnie odmieniona - PEWNA SIEBIE I PIĘKNA! Nigdy w życiu nie spotkałam tak ciepłej i wspaniałej oraz BEZINTERESOWNEJ kobiety! Polecam z całego serca! A kobiety cierpiące na to samo co ja, tym bardziej powinny trafić pod rękę Pani Izy.
Joanna Markowska
Joanna Markowska
2021-03-01
Profesjonalna, dokladna i znająca się na rzeczy...jezdze tam od dawna i zawsze jestem zadowolona. Niesamowita kobieta z fantastycznym podejsciem do klienta ????Polecam kazdemu ????????????
Paulina Szymkowiak
Paulina Szymkowiak
2021-02-22
Pełen profesjonalizm i wspaniale podejscie do klienta. Pieknie i naturalnie. Wprawna ręka i precyzja. Nie moglam trafic lepiej! Warto poczekac nawet kilka miesiecy. Na pewno skorzystam z uslug i umiejetnosci Pani Izabeli jeszcze niejeden raz. Polecam serdecznie
Joanna N.
Joanna N.
2021-02-14
Super
Karolina Rajek
Karolina Rajek
2020-12-10
Cudowna osoba, wspaniałe miejsce

Cennik - Laserowe Zamykanie Zmian Naczyniowych Poznań

Usługa Cena
Pojedyncza zmiana
100 zł
Policzki
300 - 400 zł
Czoło
400 zł
Nos
200 - 300 zł
Wąsik
200 zł
Cała twarz
600 - 800 zł
Szyja
400 zł
Dekolt
500 zł
Nogi
400 - 800 zł
Copyright © 2021 | izabelacytrowska.pl
Powered by MGmedia Digital Marketing
Umów się przez SMS
+48 792 760 319
Umów się przez SMS
Przewiń do góry