Wolumetria twarzy

Warto wiedzieć, że słowo wolumetria odnosi się do zmiany rysów twarzy i oznacza raczej potrzebę przeprowadzenia zabiegu, a nie samą czynność. Niemniej jednak w powszechnym rozumieniu słowo to często występuje właśnie jako nazwa zabiegu.

Wolumetria twarzy najczęściej przeprowadzana jest przy zastosowaniu kwasu hialuronowego (przykładem takiego zabiegu jest miękki lifting) lub przeszczepu własnego tłuszczu. Co daje wolumetria twarzy? Często pojęcie to rozumiane jest jako synonim modelowania twarzy bez użycia skalpela.

W wyniku przeprowadzonego w gabinecie zabiegu można przywrócić właściwy owal twarzy, uwydatnić kości policzkowe i wyrównać kontur. Twarz po zabiegu zyskuje młodszy wygląd, poprawia się jędrność skóry, a zmarszczki zostają spłycone. Na zabiegi mające na celu zmianę rysów twarzy decydują się nie tylko kobiety, ale również mężczyźni.

Jak wygląda zabieg

Jak już zostało wspomniane, jednym z zabiegów, jaki można przeprowadzić, aby poprawić rysy twarzy, jest miękki lifting Stosuje się go po to, aby wymodelować skronie, policzki, brodę, żuchwę. Znajduje on zastosowanie także do likwidacji tzw. chomików, czyli opadających policzków. Najczęściej z tym problemem borykają się osoby po 50. roku życia. Miękki lifting pozwala uzyskać prawidłowe proporcje i zadbać o odpowiednią symetrię twarzy oraz spłycić bruzdy. Po zabiegu twarz ma nie tylko ładniejszy kształt, ale też skóra staje się bardziej napięta i lepiej nawilżona.

Przed zabiegiem przeprowadzana jest dokładna ocena proporcji twarzy. Następnie za pomocą kaniuli, czyli miękkiej i tępo zakończonej igły, w odpowiednich miejscach wprowadzany jest kwas hialuronowy. Dzięki niemu można nadać tkankom miękkim właściwą objętość. Na pierwsze efekty zabiegu nie trzeba długo czekać, te są widoczne niemal od razu. Pełne rezultaty pojawiają się ok. miesiąc po zabiegu (jest to stopniowy proces). Efekty miękkiego liftingu utrzymują się od 1 do 2 lat. Zabieg nie jest bolesny, choć podczas niego może być odczuwalny lekki dyskomfort i uczucie rozpierania

Dla kogo?

Na wolumetrię twarzy decydują się osoby, które chcą jak najdłużej zachować młody wygląd. Użycie kwasu hialuronowego czy tłuszczu jest polecane m.in. w przypadku zapadniętych kości policzkowych i opadających policzków. Wolumetria twarzy sprawdza się także przy redukcji zmarszczek i pozwala pozbyć się problemu zwiotczałej skóry. Z zabiegów korzystają ponadto osoby, które mają anatomiczne defekty m.in. zauważalną asymetrię w budowie twarzy czy nierówne wargi.

Przykładowe realizacje

Opinie Klientów

Natalia Jozefczak
Natalia Jozefczak
2021-03-04
Pełen profesjonalizm. Wyjątkowa kobieta z ogromną pasją do swojej pracy❤️. Miałam przyjemność być u Pani Izabeli na kursie z makijażu permanentnego brwi jako modelka i naprawdę polecam, przesympatyczna kobietka. Przyjemna atmosfera i piękny efekt nowych brwi ❤️ Natalia Wozniczak. Pozdrawiam ????????
Gabriela Szykulska
Gabriela Szykulska
2021-03-03
Przesympatyczna kobieta! Profesjonalizm to jej atut???? Wchodzisz do salonu i czujesz że jesteś we właściwym miejscu ???? podejście do człowieka i doświadczenie to największe zalety p.Izy ???? polecam z całego ❤????
Sara Piechnik
Sara Piechnik
2021-03-02
Pani Iza jest profesjonalistką, a jej prace są na najwyższym poziomie. Będąc kobietą chorującą na łysienie plackowate, wyszłam zupełnie odmieniona - PEWNA SIEBIE I PIĘKNA! Nigdy w życiu nie spotkałam tak ciepłej i wspaniałej oraz BEZINTERESOWNEJ kobiety! Polecam z całego serca! A kobiety cierpiące na to samo co ja, tym bardziej powinny trafić pod rękę Pani Izy.
Joanna Markowska
Joanna Markowska
2021-03-01
Profesjonalna, dokladna i znająca się na rzeczy...jezdze tam od dawna i zawsze jestem zadowolona. Niesamowita kobieta z fantastycznym podejsciem do klienta ????Polecam kazdemu ????????????
Paulina Szymkowiak
Paulina Szymkowiak
2021-02-22
Pełen profesjonalizm i wspaniale podejscie do klienta. Pieknie i naturalnie. Wprawna ręka i precyzja. Nie moglam trafic lepiej! Warto poczekac nawet kilka miesiecy. Na pewno skorzystam z uslug i umiejetnosci Pani Izabeli jeszcze niejeden raz. Polecam serdecznie
Joanna N.
Joanna N.
2021-02-14
Super
Karolina Rajek
Karolina Rajek
2020-12-10
Cudowna osoba, wspaniałe miejsce

Cennik - Zabieg Nd Yag Q-Swich

Copyright © 2021 | izabelacytrowska.pl
Powered by MGmedia Digital Marketing
Umów się przez SMS
+48 792 760 319
Umów się przez SMS
Umów się przez SMS
+48 792 760 319
Umów się przez SMS
Przewiń do góry