Zabieg Nd Yag Q- Swich

USUWANIE TATUAŻU

MAKIJAŻU PERMANENTNEGO / PRZEBARWIEŃ

Źle wykonany tatuaż, tatuaż, z którego wyrośliśmy i już się z nim nie identyfikujemy to zmora dla wielbicieli tej sztuki zdobienia ciała. Podobnie jest z nieprawidłowo wykonanym makijażem permanentnym, który zamiast podkreślać naturalne piękno, szpeci.

Laser nanosekundowy Nd Yag Q-Swich to jedna z najskuteczniejszych na rynku technologii, która w spektakularny sposób radzi sobie z niechcianym tatuażem i makijażem permanentnym. Dodatkowo różne długość fali pozwalają na selektywne usuwanie przebarwień, zmian pigmentowych (plamy brązowe), piegów czy wielokolorowych makijaży permanentnych czy tatuaży.

Przebieg procesu usuwania tatuażu / makijażu / przebarwień

W przypadku zmian pigmentowych i piegów widoczne jest ich ciemnienie po kilku godzinach od zabiegu, a kolejne dni to proces delikatnego złuszczania, trwający ok. 2 tygodni. Liczba sesji uzależniona jest od charakteru przebarwienia oraz jego głębokości w skórze.

Schemat:

    • 3-5 zabiegów, co 3-4 tygodnie.

W przypadku nawracających przebarwień pierwsze efekty widoczne są po ok.3-4 zabiegach, a trwałe ich usunięcie uzyskuje się u 80% pacjentów.

Schemat:

    • 10 sesji, co 10 dni.

W przypadku usuwania tatuażu oraz makijażu permanentnego proces jest wydłużony w czasie, wymaga kilku sesji, przy czym każdorazowo widoczne jest ok. 50% rozjaśnienie miejsc poddanych działaniu lasera. Rezultat zależny jest od rodzaju barwnika, głębokości tatuażu, sposobu jego wykonania, lokalizacji oraz osobistej predyspozycji pacjenta.

Schemat:

    • 10 sesji, co 3 tygodnie.

Wskazania:

Zalecenia po zabiegu:

Przeciwwskazania:

Przykładowe realizacje

Opinie Klientów

Natalia Jozefczak
Natalia Jozefczak
2021-03-04
Pełen profesjonalizm. Wyjątkowa kobieta z ogromną pasją do swojej pracy❤️. Miałam przyjemność być u Pani Izabeli na kursie z makijażu permanentnego brwi jako modelka i naprawdę polecam, przesympatyczna kobietka. Przyjemna atmosfera i piękny efekt nowych brwi ❤️ Natalia Wozniczak. Pozdrawiam ????????
Gabriela Szykulska
Gabriela Szykulska
2021-03-03
Przesympatyczna kobieta! Profesjonalizm to jej atut???? Wchodzisz do salonu i czujesz że jesteś we właściwym miejscu ???? podejście do człowieka i doświadczenie to największe zalety p.Izy ???? polecam z całego ❤????
Sara Piechnik
Sara Piechnik
2021-03-02
Pani Iza jest profesjonalistką, a jej prace są na najwyższym poziomie. Będąc kobietą chorującą na łysienie plackowate, wyszłam zupełnie odmieniona - PEWNA SIEBIE I PIĘKNA! Nigdy w życiu nie spotkałam tak ciepłej i wspaniałej oraz BEZINTERESOWNEJ kobiety! Polecam z całego serca! A kobiety cierpiące na to samo co ja, tym bardziej powinny trafić pod rękę Pani Izy.
Joanna Markowska
Joanna Markowska
2021-03-01
Profesjonalna, dokladna i znająca się na rzeczy...jezdze tam od dawna i zawsze jestem zadowolona. Niesamowita kobieta z fantastycznym podejsciem do klienta ????Polecam kazdemu ????????????
Paulina Szymkowiak
Paulina Szymkowiak
2021-02-22
Pełen profesjonalizm i wspaniale podejscie do klienta. Pieknie i naturalnie. Wprawna ręka i precyzja. Nie moglam trafic lepiej! Warto poczekac nawet kilka miesiecy. Na pewno skorzystam z uslug i umiejetnosci Pani Izabeli jeszcze niejeden raz. Polecam serdecznie
Joanna N.
Joanna N.
2021-02-14
Super
Karolina Rajek
Karolina Rajek
2020-12-10
Cudowna osoba, wspaniałe miejsce

Cennik - Zabieg Nd Yag Q-Swich Poznań

Usługa Cena
(dot. jednej sesji)
Brwi
200 zł
Kreska górna
200 zł
Kreska dolna
200 zł
Kontur ust
200 zł
Tatoo
od 250 zł
Black Doll
300 zł
Remover
200 zł
Copyright © 2021 | izabelacytrowska.pl
Powered by MGmedia Digital Marketing
Umów się przez SMS
+48 792 760 319
Umów się przez SMS
Umów się przez SMS
+48 792 760 319
Umów się przez SMS
Przewiń do góry