Zabieg Nd Yag Q- Swich

USUWANIE TATUAŻU / MAKIJAŻU PERMANENTNEGO / PRZEBARWIEŃ

Źle wykonany tatuaż, tatuaż, z którego wyrośliśmy i już się z nim nie identyfikujemy to zmora dla wielbicieli tej sztuki zdobienia ciała. Podobnie jest z nieprawidłowo wykonanym makijażem permanentnym, który zamiast podkreślać naturalne piękno, szpeci.

Laser nanosekundowy Nd Yag Q-Swich to jedna z najskuteczniejszych na rynku technologii, która w spektakularny sposób radzi sobie z niechcianym tatuażem i makijażem permanentnym. Dodatkowo różne długość fali pozwalają na selektywne usuwanie przebarwień, zmian pigmentowych (plamy brązowe), piegów czy wielokolorowych makijaży permanentnych czy tatuaży.

W przypadku zmian pigmentowych i piegów widoczne jest ich ciemnienie po kilku godzinach od zabiegu, a kolejne dni to proces delikatnego złuszczania, trwający ok. 2 tygodni. Liczna sesji uzależniona jest od charakteru przebarwienia oraz jego głębokości w skórze. Schemat: 3-5 zabiegów, co 3-4 tygodnie.

W przypadku nawracających przebarwień pierwsze efekty widoczne są po ok.3-4 zabiegach, a trwałe ich usunięcie uzyskuje się u 80% pacjentów. Schemat: 10 sesji, co 10 dni.

W przypadku usuwania makijażu permanentnego oraz tatuażu proces jest wydłużony w czasie, wymaga kilku sesji, przy czym każdorazowo widoczne jest ok. 50% rozjaśnienie miejsc poddanych działaniu lasera. Rezultat zależny jest od rodzaju barwnika, głębokości tatuażu, sposobu jego wykonania, lokalizacji oraz osobistej predyspozycji pacjenta. Schemat: 10 sesji, co 3 tygodnie.

Wskazania:

Zalecenia po zabiegu:

Przeciwwskazania:

Przykładowe realizacje

Opinie Klientów

Cennik - Zabieg Nd Yag Q-Swich

Usługa Cena
(dot. jednej sesji)
Brwi
200 zł
Kreska górna
200 zł
Kreska dolna
200 zł
Kontur ust
200 zł
Tatoo
od 250 zł
Black Doll
300 zł
Remover
200 zł
Copyright © 2021 | izabelacytrowska.pl
Powered by MGmedia Digital Marketing
Umów się przez SMS
+48 504 133 608
Umów się przez SMS
Przewiń do góry